Hotel Lazlakar | Macera

 

 

Lazlakar Hotel

MACERA

         

Rafting (Fırtına Vadisi)

Doğanın sesi eşliğinde kürek çekmek, Rafting turuna özel sürpriz oyunlar oynamak, özenle pişirilmiş yöreye özgü lezzetli yemeklerin tadını çıkarmanın heyecanını başka nerede yaşayabilirsiniz? Ormanların ve kırılgan ekosistemlerin doğal güzelliğini kucaklamak için teşvik ediyoruz. Yüzlerce yıldır, Rize’nin sağanak yağışları Fırtına vadisini şekillendirerek Rafting ve Canyon için elverişli parkurların oluşmasını sağlamıştır.

Zipline

Yurdumuzda özellikle Karadeniz Bölgesi’nin eğimli bölgelerinde yapılmakta olan bir tür spor olarak değerlendirilebilecek olan bir etkinlik olarak zipline, son derece adrenalin dolu bir etkinliktir. Son yıllarda gençler arasında en çok tercih edilmiş olan ekstrem sporlar arasında yer alan bir spordur.

Formulaz

Karadeniz’de gençlerin ve çocukların temel eğlencesi olan ama unutulmaya yüz tutmuş tahta araba yarışlarını sonraki kuşaklara taşımayı amaçlayan Red Bull Formulaz, "Formula giderse Formulaz gelir" sloganıyla kadınlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride yapıldı.

Trekking (Doğa Yürüyüşü)

Rize yürüyüş için en basitinden en zoruna kadar bütün fırsatları sunan bir destinasyondur. Dinlenme, spor yapma, kuş gözlemciliği gibi birçok etkinlik alanını tek bir aktivitede toplayan trekking her mevsim yapılabilmektedir..